Koncert k výročiu pomenovanie školy

V utorok 9. novembra o 17:00 Vás pozývame navšríviť našu stránku, kde budeme online streamovať z priestorov našej školy organový koncert, ktorý bude venovaný pamiatke nášho “patróna” a zároveň aj  k výročiu pomenovania našej školy podľa tohoto nezabudnuteľného človeka, hudobníka, učiteľa a v neposlednom rade aj ogranistu – Vendelína Habovštiaka.

Predstavia sa žiačky organovej triedy  Mgr. Júlie Habovštiakovej – Viktória Kuloštiaková, Alžbeta Pilarčíková a Timea Malatinková, ktoré študujú hru na organe na Základnej umeleckej škole Ignáca Kolčáka v Námestove.

Ako hosť, vystúpi Anežka Kurajdová zo Základnej umeleckej školy Ivana Ballu v Dolnom Kubíne, ktorá spestrí tento koncert hrou na husliach.

V programe zaznejú skladby od J. S. Bacha, J. Clarka, J. Ch. Kellnera, G. F. Händela, A. Saraseteho a ďalších. 

Nezabudnite si nás nájsť na www. zusnizna.sk.