ČAROVNÁ FLAUTA 2015
|
Výsledková listina
|
hra na zobcovej flaute
|
1.kategória
|
1 |
Sofia Fuseková |
ZUŠ M. Hemerkovej, Košice |
1 |
Ajna Marosz |
ZUŠ L. Árvaya, Žilina |
3 |
Paulína Valachovičová |
ZUŠ Nová Baňa |
č.u. |
Eliška Bišťanová |
ZUŠ Ľ. Fullu, Ružomberok |
č.u. |
Barbora Cvoligova |
ZUŠ Nižná |
č.u. |
Katarína Gostíková |
ZUŠ Tvrdošín |
2.kategória
|
1 |
Ľudmila Papčová |
ZUŠ Ľ. Fullu, Ružomberok |
3 |
Jindřich Láznička |
ZUŠ Hálkova, Bratislava |
3 |
Simona Šromová |
ZUŠ Holíč |
č.u. |
Tasia Liana Martošová |
ZUŠ L. Mokrého, Topoľčany |
č.u. |
Romana Holubová |
ZUŠ Bernolákova, Košice |
č.u. |
Karina Kušlitová |
ZUŠ Lipany |
3.kategória
|
1 |
Soňka Mindová |
SZUŠ Via arto, Humenné |
1 |
Michal Miklovič |
ZUŠ Cífer |
1 |
Adam Hodolič |
ZUŠ M. Hemerkovej, Košice |
2 |
Lucia Smolková |
ZUŠ L. Mokrého, Topoľčany |
3 |
Dominika Šikeťová |
ZUŠ Z. S. Parákovej, Žiar nad Hr. |
č.u. |
Sarah Pogranová |
ZUŠ Spojená škola, Poprad |
č.u. |
Vanesa Rovenská |
ZUŠ Púchov |
č.u. |
Lujza Kyšková |
ZUŠ Rajec |
4.kategória
|
1 |
Veronika Soviarová |
ZUŠ sv. Cecílie, Bratislava |
2 |
Laura Mišeková |
ZUŠ M. Hemerkovej, Košice |
3 |
Karolína Kovácsová |
ZUŠ sv. Cecílie, Bratislava |
č.u. |
Ľudmila Belejová |
ZUŠ Hálkova, Bratislava |
č.u. |
Aneta Orčíková |
ZUŠ Tvrdošín |
č.u. |
Pavla Kyselicová |
ZUŠ L. Árvaya, Žilina |
č.u. |
Juraj Ballo |
ZUŠ Ľ. Fullu, Ružomberok |
5A.kategória
|
1 |
Katarína Nedeľková |
ZUŠ sv. Cecílie, Bratislava |
1 |
Júlia Hadbavná |
ZUŠ M. Hemerkovej, Košice |
2 |
Stanislava Orlovská |
ZUŠ J. Melkoviča, St. Ľubovňa |
3 |
Terézia Dolníková |
ZUŠ Bernolákova, Košice |
č.u. |
Radka Čuporáková |
ZUŠ Nižná |
5B.kategória
|
1 |
Terézia Füleová |
ZUŠ M. Hemerkovej, Košice |
3 |
Slávka Maringová |
ZUŠ L. Mokrého, Topoľčany |
3 |
Šárka Štefancová |
ZUŠ L. Árvaya, Žilina |
|
LAUREÁT: Terézia Füleová
|
hra na drevených dychových nástrojoch
|
1.kategória
|
1 |
Krištof Župník |
ZUŠ Spojená škola, Poprad |
2 |
Jana Ťapajnová |
ZUŠ Nižná |
3 |
Katarína Majsniarová |
ZUŠ Nová Baňa |
č.u. |
Soňka Mindová |
SZUŠ Via arto, Humenné |
č.u. |
Karin Vozárová |
ZUŠ Nová Baňa |
č.u. |
Alžbeta Martinkovičová |
ZUŠ Rajec |
2.kategória
|
1 |
Natália Hatalová |
ZUŠ Ľ. Fullu, Ružomberok |
2 |
Diana Kubernátová |
ZUŠ Ľ. Fullu, Ružomberok |
3 |
Klára Ivančová |
ZUŠ Bernolákova, Košice |
č.u. |
Ivana Harvanová |
ZUŠ Bernolákova, Košice |
č.u. |
Lucia Odváhová |
ZUŠ Púchov |
3.kategória
|
1 |
Peter Hangurbadžo |
ZUŠ J. Melkoviča, St. Ľubovňa |
3 |
Ľubomír Bežák |
SZUŠ Omšenie |
3 |
Alica Girová |
ZUŠ Lipany |
č.u. |
Nina Mária Šátková |
ZUŠ sv. Cecílie, Bratislava |
4.kategória
|
2 |
Veronika Bežová |
ZUŠ L. Mokrého, Topoľčany |
2 |
Terézia Brašeňová |
SZUŠ R. Tatára, Banská Bystrica |
2 |
Daniela Jílková |
ZUŠ Ľ. Fullu, Ružomberok |
3 |
Júlia Benderová |
ZUŠ Bernolákova, Košice |
č.u. |
Beáta Mikolášová |
ZUŠ Z. S. Parákovej, Žiar nad Hr. |
č.u. |
Erik Scherer |
ZUŠ Ľ. Fullu, Ružomberok |
5A.kategória
|
2 |
Dominik Sedlák |
ZUŠ Stará Turá |
3 |
Ema Barusová |
ZUŠ J. Rosinského, Nitra |
3 |
Lucia Gašparovičová |
ZUŠ J. Rosinského, Nitra |
č.u. |
Petra Kocúreková |
ZUŠ Lipany |
č.u. |
Mária Maršalková |
ZUŠ Senec |
č.u. |
Martina Pepuchová |
ZUŠ E. Suchoňa, Pezinok |
č.u. |
Juraj Valach |
SZUŠ A. Stodolu, Martin |
č.u. |
Eva Bencová |
ZUŠ J. Rosinského, Nitra |
č.u. |
Pavol Dzurik |
ZUŠ Spišská Nová Ves |
5B.kategória
|
1 |
Simona Jexová |
ZUŠ Hálkova, Bratislava |
2 |
Anna Mária Babčanová |
ZUŠ J. Rosinského, Nitra |
2 |
Barbora Vykouková |
ZUŠ Hálkova, Bratislava |
3 |
Jesika Boskovičová |
ZUŠ Exnárova, Bratislava |
3 |
Kamila Jarábková |
ZUŠ Senec |
č.u. |
Gabriela Krokkerová |
ZUŠ Spišská Nová Ves |
č.u. |
Ján Čonka |
ZUŠ Spišská Nová Ves |
LAUREÁT: Peter Hangurbadžo
|