Čarovná flauta – súťažné skladby

Zobcová flauta – 1. kategória

Tereza

Brožová

Škola: SZUŠ Jánoš, Ružomberok

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Bc. Terézia Timková

Korepetítor: Juraj Mudička, DiS. art.

Antonio Vivaldi: Largo

Video

Ján Melkovič: Vtáčik

Video

 

 

Zobcová flauta – 1. kategória

Veronika

Pániková

Škola: ZUŠ Tvrdošín

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Mgr.Zdeno Reguly

Korepetítor: Mgr.Zdeno Reguly

M.Hošek: Tutovka

Video

J.Haydn: Arietta

Video

G.F.Händel: Menuet č.3

Video

J.B.Lully: Minuet

Video

 

 

Zobcová flauta – 1. kategória

Ela Mária

Štefanová

Škola: ZUŠ V. Habovštiaka, Nižná

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Mgr.Zdeno Reguly

Korepetítor: Mgr.Mária Bistárová

M.Bitti: Menuet č.6

Video

V.Bachtíková: Píseň Popelky

Video

G.Sanz: Espagnoletas

Video

 

 

Zobcová flauta – 1. kategória

Karolína

Valentovičová

Škola: ZUŠ L. Árvaya, Žilina

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Pavel Stiller

Korepetítor: Zuzana Srogončíková Melicharová

G.P.Telemann: Partita G-Dur – Aria č.5

Video

G.Russell-Smith : A Little Latin

Video

 

 

Zobcová flauta – 2. kategória

Stela Michaela

Kocanová

Škola: ZUŠ M. Hemerkovej, Košice

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Mária Macáková, DiS. art.

Korepetítor: Mgr. Zuzana Žegleňová

Philibert de Lavigne: Tambourin

Video

Rudolf Gruber: Rozfoukej se píšťaličko

Video

 

 

Zobcová flauta – 2. kategória

Dorota

Mešková

Škola: ZUŠ sv. Cecílie, Bratislava

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Eva Hrušková

Korepetítor: Martin Suroviak

V. Bachtíková: Princ hledá Popelku

Video

M. Marais: Le Basque

Video

P. Wedgwood: Cat walk

Video

 

 

Zobcová flauta – 2. kategória

Barbora Noemi

Ondrušová

Škola: ZUŠ M. Hemerkovej, Košice

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Mária Macáková, DiS. art.

Korepetítor: Mgr. Zuzana Žegleňová

Albert J. Andraud: Hungarian Sérenade

Video

Pavol Zelenay: Na najvyššom konári

Video

 

 

Zobcová flauta – 3. kategória

Zuzana

Jurčová

Škola: ZUŠ Raslavice

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Mgr. Jana Berčíková

Korepetítor: Mgr. Jana Pisarčíková

G. F. Händel: Sonáta No. 2 B-dur II. časť Grave

Video

G. F. Händel: Sonáta No. 2 B-dur III. časť Allegro

Video

A. Menken: Be our guest

Video

 

 

Zobcová flauta – 3. kategória

Klára

Valentovičová

Škola: ZUŠ L. Árvaya, Žilina

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Pavel Stiller

Korepetítor: Zuzana Srogončíková Melicharová

G.P.Telemann: Fa pur guerra

Video

J.Pelikán: Czardas

Video

 

 

Zobcová flauta – 4. kategória

Mária Elisabeth

Berki

Škola: ZUŠ L. Árvaya, Žilina

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Pavel Stiller

Korepetítor: Zuzana Srogončíková Melicharová

G.F.Händel: Sonáta G-Dur – 1.časť Andante

Video

J.Ibert: Entręacte

Video

 

 

Zobcová flauta – 5A. kategória

Veronika

Čahojová

Škola: ZUŠ L. Árvaya, Žilina

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Pavel Stiller

Korepetítor: Zuzana Srogončíková Melicharová

Ch.Dieupart: Koncert a-moll – Allegro, Gigue

Video

G.Jacob: Sonatina – Adagio, Allegro vivace

Video

 

 

Zobcová flauta – 5A. kategória

Margaréta

Hvozdíková

Škola: ZUŠ J. Rosinského, Nitra

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Lívia Žilineková

Korepetítor: Lydia Kulichová

P. Ďuraš: Slávik

Video

D. Castello: Sonata prima in la minore

Video

 

 

Zobcová flauta – 5B. kategória

Ajna

Marosz

Škola: ZUŠ L. Árvaya, Žilina

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Pavel Stiller

Korepetítor: Zuzana Srogončíková Melicharová

sig.Detri: Sonáta c-moll – 1.časť Adagio

Video

J.Pelikán: Sonatina Brasileira

Video

 

 

DDN – 1. kategória

Vilma

Černá

Škola: ZUŠ M. Hemerkovej, Košice

Nástroj: Priečna flauta

Pedagóg: Mária Macáková, DiS. art.

Korepetítor: Mgr. Zuzana Žegleňová

Peter Iľjič Čajkovský: Swan Lake

Video

Claude Bolling: Irlandaise

Video

 

 

DDN – 1. kategória

Zuzana

Jurčová

Škola: ZUŠ Raslavice

Nástroj: Priečna flauta

Pedagóg: Mgr. Jana Berčíková

Korepetítor: Mgr. Jana Pisarčíková

Ch. K. Hartmann: Romanza

Video

F. Farkas: Antický maďarský tanec č. 1

Video

F. Farkas: Antický maďarský tanec č. 2

Video

 

 

DDN – 1. kategória

Lívia

Lepejová

Škola: SÚZUŠ A. Stodolu, Martin

Nástroj: Priečna flauta

Pedagóg: Mgr. art. Jana Kulkovská

Korepetítor: Mgr. art. Mária Kosperová

B. Bartók: Maďarská piseň

Video

W. Popp: Valse Gracieuse

Video

 

 

DDN – 2. kategória

Matej

Neviďanský

Škola: ZUŠ J. Rosinského, Nitra

Nástroj: Klarinet

Pedagóg: Lukáš Považan

Korepetítor: Lydia Kulichová

Henri Lemoine: Valčík

Video

Igor Bázlik: 4 Bagately- 1.časť

Video

 

 

DDN – 2. kategória

Jozef

Staš

Škola: ZUŠ V. Habovštiaka, Nižná

Nástroj: Saxofón

Pedagóg: Mgr.Zdeno Reguly

Korepetítor: Mgr.Mária Bistárová

M.Seiber: Dance suita-časti-Tango1,Tango2,Waltz.

Video

P.Ďuraš: Vždy veselo

Video

G.F.Händel: Allegro

Video

 

 

DDN – 3. kategória

Paula

Jandurová

Škola: ZUŠ V. Habovštiaka, Nižná

Nástroj: Saxofón

Pedagóg: Mgr. Zdeno Reguly

Korepetítor: Mgr. Mária Bistárová

A. J. Dervaux: Petite suite en saxe

Video

J. S. Bach: Menuet

Video

P. Ďuraš: Vždy veselo

Video

M. Legrand: Melody from the film Parapluies

Video

 

 

DDN – 4. kategória

Amália

Bortáková

Škola: ZUŠ M. Hemerkovej, Košice

Nástroj: Priečna flauta

Pedagóg: Mária Macáková, DiS. art.

Korepetítor: Mgr. Zuzana Žegleňová

G. F. Händel: Sonata a mol, 4. časť, Allegro

Video

J. Pauer: Capricci, II. časť, Adagio

Video

E. Köhler: Pierot

Video

 

 

DDN – 4. kategória

Richard

Cicko

Škola: ZUŠ Martin

Nástroj: Klarinet

Pedagóg: Stanislav Hybela

Korepetítor: Pavol Bohdan Zápotočný

W. A. Mozart: Sonáta – Andante

Video

V. Monti: Čardáš

Video

J. Kratochvíl: Toccata

Video

 

 

DDN – 4. kategória

Hana

Hvozdíková

Škola: ZUŠ J. Rosinského, Nitra

Nástroj: Priečna flauta

Pedagóg: Lívia Žilineková

Korepetítor: Lydia Kulichová

V. Blodek: Koncert D dur pre flautu a orchester, 2. časť Adagio

Video

I. Bázlik: 5 skladieb pre flautu a klavír, 5. časť Vivo

Video

 

 

DDN – 4. kategória

Hana

Hvozdíková

Škola: ZUŠ J. Rosinského, Nitra

Nástroj: Priečna flauta

Pedagóg: Lívia Žilineková

Korepetítor: Lydia Kulichová

V. Blodek: Koncert D dur pre flautu a orchester, 2. časť Adagio

Video

I. Bázlik: 5 skladieb pre flautu a klavír, 5. Časť Vivo

Video

 

 

DDN – 4. kategória

Barbora

Oravkinová

Škola: SÚZUŠ A. Stodolu, Martin

Nástroj: Priečna flauta

Pedagóg: Mgr.art. Jana Kulkovská

Korepetítor: Mgr.art. Mária Kosperová

G. F. Handel: Sónáta B dur – 1.,2. časť

Video

P. Eben: Sonatina semplice – 3. časť

Video

 

 

DDN – 5A. kategória

Sandra

Cingelová

Škola: SZUŠ Kláštor pod Znievom

Nástroj: Zobcová flauta

Pedagóg: Stanislav Hybela

Korepetítor: Lucia Dobošová – klavír, Ladislav HOLENKA – gitara

Anonym: Allemande

Video

M. Giuliani: Menuet

Video

M. Giuliani: Allegro

Video

K. Krug: Sonatíne III Allegro

Video

 

 

DDN – 5A. kategória

Johanka

Jakubíková

Škola: ZUŠ sv. Cecílie, Bratislava

Nástroj: Priečna flauta

Pedagóg: Eva Hrušková

Korepetítor: Barbora Varmužová

P. Duchnicky: Suita g mol pre flautu sólo – V. Gigue

Video

G. Fauré: Fantaisie op.79

Video

 

 

DDN – 5A. kategória

Petra

Krajčová

Škola: ZUŠ Piešťany

Nástroj: Priečna flauta

Pedagóg: Roman Krajčo

Korepetítor: Mgr.art. Peter Hochel, PhD.

Joachim Johow: The seven princesses

Video

Wilhelm Popp: La Chasse Galop Brilante for Flute and Piano

Video

 

 

DDN – 5A. kategória

Petra

Krajčová

Škola: ZUŠ Piešťany

Nástroj: Priečna flauta

Pedagóg: Roman Krajčo

Korepetítor: Mgr.art. Peter Hochel, PhD.

Joachim Johow: The seven princesses

Video

Wilhelm Popp: La Chasse Galop Brilante for Flute and Piano

Video

 

 

DDN – 5A. kategória

Lujza

Kyšková

Škola: ZUŠ L. Árvaya, Žilina

Nástroj: Priečna flauta

Pedagóg: Beáta Vörösová

Korepetítor: Eva Kyšková

A. Vivaldi: Concerto – “La tempesta di mare – Allegro, Largo

Video

F. Poulenc: Sonáta pre flautu a klavír – I. Allegro malinconico

Video

 

 

DDN – 5B. kategória

Ľudmila

Neviďanská

Škola: ZUŠ J. Rosinského, Nitra

Nástroj: Saxofón

Pedagóg: Bc.Lukáš Považan

Korepetítor: Lydia Kulichová

Astor Piazzolla: Verano Porteno

Video

Leroy Ostransky: Canzonetta and Gige

Video