Rozvrh hodín HN Nižná upravený

 

ROZVRH HODÍN

Hudobná náuka

Školský rok 2018/2019, 1. polrok

Vyučujúci: Mgr. Bohuslav Kortman, Mgr. Eva Šimičáková, Katarína Bačová

PHV A PONDELOK 12:40 – 13:25 B. Kortman
ŠTVRTOK 13:25 – 14:10
PHV B PONDELOK 13:25 – 14:10
ŠTVRTOK 12:40 – 13:25
1 Butková Petra A    
2 Domiňáková Zoe A    
3 Holubčíková Kristína A    
4 Horvát Eszter A    
5 Chrenková Sofia A    
6 Jandura Erik A    
7 Janščová Linda A    
8 Kolenová Ella A    
9 Kristofčák Martin A    
10 Krúpová Soňa B    
11 Kubošová Slávka B    
12 Marušťáková Zuzana A    
13 Pavčová Natali B    
14 Putško Maroš B    
15 Rentková Patrícia B    
16 Sroková Linda A    
17 Štefanová Ela Mária B    
18 Šurinová Hana A    
19 Tuková Ráchel Mária B    
20 Vraštiaková Tamara Po A, Št B    
21 Zaťková Sofia B    
22 Žáková Nela B    
23 Žuffová Tatiana B    
24        
25        
1. ročník, 1. A UTOROK 12:45 – 13:30 E. Šimičáková
1. ročník, 1. B UTOROK 13:30 – 14:15
1 Argalášová Dominika 1. A    
2 Barancová Klaudia 1. A    
4 Brunčáková Miriama 1. A    
5 Hažlinská Veronika 1. A    
6 Jandurová Klaudia 1. B    
7 Kičin Matúš 1. B    
8 Kičinová Klaudia 1. B    
9 Kortman Samuel 1. B    
10 Kristofčáková Mária 1. B    
11 Mariašová Karin 1. B    
12 Rentka Matúš 1. A    
13 Tomkuliaková Vivien 1. B    
14 Tuhá Táňa 1. A    
15 Vasek Benjamín 1. A    
16 Vilčinská Anna 1. B    
17 Vojteková Vanessa 1. B    
18        
19        
20        
21        
22        

 

2. ročník, 1. časť     K. Bačová
1 Bistar Pavol      
2 Bobrovská Veronika      
3 Boďová Lea      
4 Bullová Barbora      
5 Kachútová Karolína      
6 Korčuška Michal      
7 Kováliková Barbora      
8 Kubašková Katarína      
9 Kuboš Patrik      
10 Lofaj Damián      
11 Malatinka Filip      
12 Malatinková Lea      
13 Mrázeková Sára      
14 Nákačka Matúš      
15 Revajová Alexandra      
16 Stacherová Nela      
17 Stas Serafín      
18 Šľachta Dominik      
19 Veselá Aneta      
20 Žielonka Michal      
21 Žuffa Juraj      
3. ročník, 1. časť     K. Bačová
1 Betušťáková Tamara Lujza      
2 Ďaďová Ema      
3 Ficek Adam      
4 Hradská Klára      
5 Chromeková Vanessa      
6 Kliment Adam      
7 Kormaňáková Radka      
8 Kurňavka Patrik      
9 Maceková Timea      
10 Michnová Vanesa      
11 Regulyová Laura      
12 Slimáková Ema      
13 Straka Martin      
14 Stroková Lívia Mária      
15 Štefanová Ema      
16 Švedová Anita      
17 Tomadlíková Natália      
18 Ujmiaková Viktória      
19 Žáková Daniela      
20        
4. ročník, 1. časť UTOROK 14:15 – 15:00 E. Šimičáková
1 Britanová Sandra      
2 Brunčáková Rebeka      
3 Činčarová Alexandra      
4 Knaperek Marcel      
5 Kováčiková Martina      
6 Kubíková Sofia      
7 Kučka Peter      
8 Leginusová Chiara      
9 Pániková Tatiana      
10 Pavlová Silvia      
11 Regulyová Alexandra      
12 Stasová Salome      
13 Vidiečan Dušan      
14 Vraštiaková Romana ?      
13        
14        
1. ročník, 2. časť UTOROK 15:25 – 16:35 B. Kortman
1 Cvoligová Barbora      
2 Holubčíková Michaela      
3 Jandurová Paula      
4 Kičinová Karin      
5 Krížová Nina      
6 Lorinc Jakub      
7 Murcinová Karin      
8 Murinová Alexandra      
9 Nákačková Lucia      
10 Rošťáková Alena      
11 Slimák Radovan      
12 Vaseková Liliana      
13 Zumrík Thomas      
14 Zumrík Timotej Philip      
15 Žuffa Branislav      
16        
2. ročník, 2. časť UTOROK 16:35 – 17:45 B. Kortman
1 Cvoligová Kristína      
2 Furťo Adrián      
3 Hrnčiarová Alexandra      
4 Kudzbelová Rebeka      
5 Lajmon Daniel      
6 Paveleková Sofia      
7 Rusnáková Kristína      
8        
3. ročník, 2. časť UTOROK 17:45 – 18:55 B. Kortman
1 Baláková Alexandra      
2 Bažík Dávid      
3 Benický Šimon      
4 Čuporáková Radka      
5 Dubeňová Paula      
6 Janíková Annamária      
7 Klocháň Tomáš      
8 Matkuliaková Mária      
9 Motýľová Karin      
10 Stacherová Sofia      
11 Suľová Nina      
12 Štec Tobiáš      
13        
14        

Vyučovanie podľa horeuvedeného rozvrhu začína 10. 9. 2018.

Zadelenie do skupín je len predbežné. Prípadná zmena je možná po dohode s pedagógom. Zmena vyhradená.

 

 

Rozvrh hodín k stiahnutiu tu